MÖBLER / Bord / Nattygsbord 11064643
nr 1106 4643
Nattygsbord
Ett par, bemålad, längd: 41 cm, djup: 37 cm, höjd: 67 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 maj 2017
kl 18:44:47
250 kr